PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 791
ocen
4,2 10 1 11791
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

Niski poziom

ocenił(a) film na 2

Tanie teksty, do kogo? Serio myślicie że młodzież jest taka durna i umysłowo upośledzona? Troche przypominają mi się teksty z Botoksu... Wyścigi w żaden sposób nie przypominają wyścigów a tym bardziej niebezpiecznych. To zabawa w kotka i myszkę, dziadka który goni babkę wokoło pieca...
Chcecie fajny film o motoryzacji? Polecam oglądnąć "Børning"

ocenił(a) film na 10
damiansd4hide3

Z ciekawości zajrzałam co to za film proponujesz. Nie widziałam, ale widzę, że norweskie kino. Co do Diablo jakos nie mam zastrzeżeń. Skupiono się na samochodach, wyścigacj i z tego co z filmu zrozumiałam to na przerzucie towaru. Na zakładach pomiędzy jednymi a drugimi. pokazany jest tutaj taki ciemniejszy świat. Dla mnie wyścigi są okay, nie widziałam w nich nic złego. Szkoda tylko, ze za mało tekstów- bo tutaj grają tacy aktorzy, którzy na prawdę potrafia wiele wiele pokazać. Reasumując. Mnie się film podobał

ocenił(a) film na 10
Monika_Rogulska

W mojej ocenie : Bardzo dobra obsada aktorska, fajne samochody, dobra fabuła- ale... jest jedno ale. dialogi do dopracowania i tego spodziewam się w drugiej części, bo jak rozumiem ma ona wyjść, przynajmniej tyle rozumiem z końcówki filmu. Ogólnie daje 10 przede wszystkim za Tomka. ( P.S po co tam Kazadi dali na chwilę ? nie lubię :P )

ocenił(a) film na 10
Lena_Baumler

No teksty troszkę były niedopracowane to fakt, ale przesadzanie jaką to jest straszną klapą jest trochę nie fair. A nawet bardziej niż nie fair. Tak się złożyło,ze film wykupilam po prostu juz w necie i obejrzałam. I nawet gdybym miała się wybrac do kina to też nie żałowałabym tej kasy.Generalnie idąc na film i tak do końca nie wiemy co zobaczymy.

ocenił(a) film na 1
Renata_91

Poważnie? Jeżeli data w nicku to wiek to widać, że gimbazy się nie znają. Większego gówna nie można oglądać. Jakie teksty, jaka gra aktorska, w którym miejscu? Wyścig; gdzie był pokazany?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones