PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 800
ocen
6,5 10 1 48800
3,8 26
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Nie jestem w stanie uwierzyć, że Władysław Pasikowski nakręcił tak słaby film, bezczeszcząc legendę "Psów". Najbardziej doskwiera słaby scenariusz, zawierający wiele nieścisłości, by nie rzec absurdów. Długo można by o tym pisać.

Rozczarowanie jest proporcjonalne do wielkich nadziei, które towarzyszyły nam w drodze do kina. Tym bardziej, że W. Pasikowskiego zawsze zaliczałem do grona ulubionych reżyserów.

karamazow83

ale 400 tyś. ludzi w jeden weekend w kinach jest...

ocenił(a) film na 2
Shadow_dawnego_ggggggg

Bo jaki fan legendarnych Psów sobie odmówi trzeciej części... To z tego wynika, a nie z tego, bo ten film to paździerz bez scenariusza....

Shadow_dawnego_ggggggg

400 tyś. ludzi dało się nabrać na legendę. I tyle w tym temacie.

ocenił(a) film na 4
lucynka000

No ale wlasnie to jest najsmutniejsze ze duża część z tych 400 tyś jest zachwycone...

ocenił(a) film na 4
lukaszuziak

No nie wiem czy duża. Byłem z dziewczynom i kilka razy mieliśmy ochotę wyjść z kina. Gniot jakich mało. Doglądnąłem ze względu na jedynkę i dwójkę.

ocenił(a) film na 4
nano50

Haha, ja miałem identycznie.

ocenił(a) film na 4
lukaszuziak

Czy ja napisałem "dziewczynom"? Jeszcze nie mogę tego edytować i moje dzieci kiedyś będą czytać ten post. A niech Cię filmwebie!

ocenił(a) film na 8
karamazow83

To chyba inny film oglądalismy, bo absolutnie sie nie zgadzam z opinią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones