Bogusław Linda

8,1
64 416 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusław Linda

Miałam zaszczyt rozmawiania z nim, naprawdę jest meeeega fajnym człowiekiem :) Super, że takim osobom nie odbija palma i normalnie traktują zwykłych "szaraczków".

Kasieka20

Tak dobry aktor tylko po co się wygłupia w tych reklamach po co mu to ? Chyba kasy brakuje .

Ruben_fw

Brawo Sherlocku...

Kasieka20

Też miałem okazje go kiedyś spotkać. Miły facet z dystansem do siebie ;-).

użytkownik usunięty
Bondman

Chciałbym, aby Bogusław Linda zagrał w filmie, gdzie by tańczył. Byłby to film o facecie, który w wieku 63 lat nauczył się tańczyć. Ciepły, miły film, czekam na taki.

Kasieka20

Zazdro

Kasieka20

To wszystko prawda,nie gwiazdorzy do ludzi normalnych, jest jaki musi, no, przez pryzmat roli np. ale miałem zaszczyt wypic postawioną mi przez typa, jako stafowi, dużą wódkę, na Camerimage, jeszcze w auli UMK Torun.. Dawne czasy, nie zapomnę smaku tej podłej wódy nigdy, chocby dla tego ze towarzystwo było tak znakomite. :)

Kasieka20

bo jestes kobietom, trudno zeby byl dla ciebie niemily

Szybszy

"kobietom" mówisz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kasieka20

Mimo ról, które przedstawiał, jest bardzo mądrym gościem.

Kasieka20

Bardzo Wam zazdroszczę. Masę polskich filmów ludzi filmu spotkałem, ale podać rękę Lindzie i zamienić z nim parę słów to moje marzenie. Szczególnie po tym ile dobrego o nim słyszę. Mam nadzieję, że odwiedzi kiedyś Gdańsk (lub Gdynię czy Sopot) i moje marzenie się spełni. Podobnie jak z Gajosem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones