Bogusław Linda

8,1
64 416 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusław Linda

Boguś jako Boss ekipy. Na pewno Baka - nie mogło by go zabraknąć, Pazura lub obu nawet, Lubaszenko... To by był wielki powrót Legend kogo jeszcze byście obstawiali?!?!

Zuber12

to było by dobre heheh tylko skąd kasa na takie coś ??

Ja bym jeszcze do tego grona dorzucił Wilczaka, Radziwiłowicza, Gonerę, Gajosa, Zbrojewicza, zelta (Arnie z 13 posterunku), Chyrę i może jeszcze Dorocińskiego...

kaka8pl

Jeden minus jak zawsze chaaajs ;/ ale jakby coś takiego przeszło to mega

kaka8pl

I jeszcze "siara" Siarzewski - czyli Janusz Rewiński ;D

kaka8pl

Przecież tutaj sobie tylko wyobrażamy obsadę o co wg was by chodziło w naszych Niezniszczalnych ?

Zuber12

Kiersznowski

Zuber12

Zbrojewicz na pewno by pasował do takiej "ekipy"

Zuber12

Do tego dołożyć Żmijewskiego, Dziędziela, Więckiewicza, Grabowskiego. Może to nie tacy twardziele, ale by napewno ubarwili film. A tytuł to np. Psy 3 - kolejne starcie.:D

dominique14

Jeżeli Polscy niezniszczalni to tylko
1 Linda
2 Baka
3 Żmijewski
4 Zbrojewicz
5 Więckiewicz
6 Dorociński
7 Pazura 1i 2
8 Dedek
9 Chyra
10 Jakus

harkins

Linda, Baka, Zmijewski, R. Pazura i inni już grali razem w jednym filmie i to jako twardziele (większość:) ). W Demonach wojny wg Goi.

harkins

Dodałbym jeszcze do tej listy Marka Kondrata.

harkins

A Zelt?:D

harkins

A Gnatowski?

Chrrris

Boczek z Kiepskich ? Raczej nie bardziej do komedii się nadaje .

Ruben_fw

Każdy dodaje tu kogoś, a Boczek przed Kiepskimi grywał głównie takie właśnie role, bandytów.

Chrrris

Eryk Lubos by pasował dość charakterystyczny wygląd

Zuber12

Pudzianowski, Saleta, Burneika

Zuber12

Marek Perepeczko i Tadeusz Łomnicki zjedliby ich na śniadanie.
Niestety, nie żyją...

Zuber12

Obowiązkowo Eryk Lubos...

Zuber12

+ Marek Kondrat

Zuber12

A oto moja lista: Linda, Kondrat, Cezary Pazura, Jerzy Stuhr, Robert Więckiewicz, Marcin Dorociński. A polski tytuł "Psy 3: Powrót Franza Maurera"

użytkownik usunięty
szym_ko

Oczywiście same żarty. ,,Psy 3'' - nie będzie, a Linda mało gra, od trzech lat nic. A aktor wielki, tylko Marek Kondrat, Janusz Gajos, Cezary Pazura, Jerzy Radziwiłłowicz, Andrzej Seweryn lepsi, oczywiście jeszcze kilku aktorów lepszych, ale najważniejsze, aby grał coś i lepsze role niż ,,Trzy minuty'' leżąc jedynie na łóżku. Aktor na poziomie takich świetnych aktorów jak Borys Szyc, Daniel Olbrychski, Tomasz Korolak, Piotr Adamczyk i Maciej Stuhr.

szym_ko

No i Panie żeś wykrakał, może pod innym tytułem ale jest hehehe

Zuber12

daj spokój może nakręcimy jeszcze polskiego Ojca chrzestnego

Zuber12

Lubaszenko się utuczył

giovanni50

Dobre że się nie utuczył twój Seagal :P

Zuber12

Hmm... może Zbigniew Suszyński? :) Może też nie jest takim twardzielem, ale ma predyspozycje do grania zimnego sukinsyna tudzież gangstera.

Dianka96

Zbigniew Suszyński by na pewno pasował najlepiej jako czarny charakter bardzo dobrze gra sku...synów dodał bym jeszcze Artura Dziurmana.

Ruben_fw

A może do tego jeszcze Lech Dyblik, Henryk Gołębiewski, Jacek Braciak, Piotr Fronczewski, Mamed Khalidov, Bronisław Cieślak, Krzysztof Kowalewski, Wiktor Zborowski, Wojciech Machnicki i Franciszek Pieczka (wiem że ma już swoje lata, ale chyba nadal wciąż jest w dobrej formie).

Ruben_fw

Zapomniałem napisać jeszcze o dwóch osobach: Zbigniew Zamachowski i Robert Jarociński, jakby co to szukałem takich osób które tutaj pasują i o których nikt wcześniej w tym temacie jeszcze nie pisał. Co mi odpowiesz?

lol_24

Zamachowski mi nie pasuje zbytnio Robert Jarociński (nie znam) Fronczewski i Kowalewski z kałachem chyba nie ten wiek dodał bym jeszcze Mariusza Jakusa .

Ruben_fw

A może Jacek Mikołajczak, Jacek Król, Arkadiusz Jakubik lub chociarz Krzysztof Globisz?

Zuber12

Tylko nie Dorociński! Już mam go przesyt! A Więckiewicz mimo, że dobry aktor to jakoś też go nie widzę...
Wilczaka w ogóle nie widzę, ale Lubos i Jakus jak najbardziej. Zieliński w sumie też mógłby się tu znaleźć. Może i Małaszyński?
No ale z Pazurami to chyba sobie żartujecie. Rafał to jak Cię mogę, ale Cezary?! Nie no, proszę Was.. :/

Zuber12

Mieśniak nie ma lipy by się nadał.

Zuber12

w pewnym sensie taki film już jest- sztos 2, patrząc na obsadę.

mr915764

No tak średnio bym powiedział

użytkownik usunięty
Zuber12

Na pewno tak sam o tym myślałem wiadomo numer jeden Linda,numer dwa ja widziałbym właśnie Bakę a reszta dałbym Bonaszewskiego facet dał radę w Krew z Krwi poza tym wiekiem pasuje do tych aktorów +50,Zbrojewicz,Jakus,dałbym maksymalnie z 8 aktorów bo więcej to przesada.Więc pozostają trójkę grali by np Konrad,Wilczak,Gonera,ewentualnie zagraniczni Lucas i Domogarow.

użytkownik usunięty

Z tych młodszych w roli twardzieli pasowali by Cieszyński,Porczyk,Pawlicki,Małaszyński głownie dzięki dobrej roli w Oficerach i Czasie Honoru,Żebrowski,Krawczyk,może Zakościelny,Dorociński,może Młynarczyk i Zieliński.

Ze starych twardzieli co kiedyś mieli swój udział w kinie akcji (choć może lepiej brzmi w kryminałach) Filipski,Mikulski,Peszek,Pietraszak i Wilhelmi.... No cóż pomarzyć można choć część tych aktorów na pewno nie zagra chyba że nauczymy się wskrzeszać zmarłych :P no jeszcze może król polskiego dubbingu czyli Jarosław Boberek w kilkuminutowej roli policjanta/gangstera bo po "Rodzinie zastępczej" miał takie emploi. Z kobiet mogłaby Cielecka zagrać. Kogoś ala Rita z "Oficerów".

użytkownik usunięty
Bondman

niestety tak,część wogóle nie żyje a kilku jest za starych.Już aktor +60 może być zbyt wiekowy do roli twardziela,a +70 to już przesada.Dla niektórych to już ostatni moment.

Zuber12

Janusz Tracz

madrok_626

Moja lista
1.Linda
2.Paweł Małaszyński
3.Cezary Pazura
4.Borys Szyc
5.Marek Kondrat
6.Robert Więckiewicz
7.Andrzej Chyra
8.Daniel Olbrychski
9.Eryk Lubos
10.Tomasz Dedek
11.Mateusz Damięcki (Jajogłowy spec od kompów )
12.Wojciech Zieliński
13.Piotr Polk
14.Wojciech Solarz
15.Rafał Cieszyński
16.Jan Frycz
17.Olga Bołądź
18.Robert Gonera
19.Mariusz Jakus
20.Janusz Chabior

użytkownik usunięty
Zuber12

Mroczek 1 + 2
Karol Krawczyk + Tadzik w pakiecie
Janusz Tracz
Sąsiad Kurski
Rysio z Klanu

Zuber12

Zdecydowanie Krzysztof Majchrzak. Tylko nie wiem czy zgodziłby się, on ma swoją własną filozofię.

Zuber12

Jako snajper - czarny charakter - zdecydowanie Piotr Cyrwus

MichCorleone

No i Ryszard Kotys

Zuber12

- M. Milowicz
- P. Andrzejewski ("Szakal")
- J. Dzięcioł

Zuber12

Bracia Mroczek i Kacper Kuszewski.

Zuber12

Chyba k.rwa kpisz. Baka, Cezary Pazura owszem, ale Radek Pazura? albo spasiony Lubaszenko?? Polscy Niezniszczalni to:
1. Linda
2. Cezary Pazura
3. Baka
4. Kiersznowski
5. Więckiewicz
6. Bartłomiej Topa
7. Jakus
8. Kondrat (mógłby zagrać takiego polskiego Schwarzenegera - członka agencji rządowej)
9. Łukasz Simlat
10 Piotr Głowacki (jako młody, np. snajper w zespole)

Zuber12

Na pewno Żebrowski powinien znaleźć się w tym towarzystwie.

Zuber12

Bartosz Walaszek jako Wściekły Wąż

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones