Bogusław Linda

8,1
64 533 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusław Linda

Który film z Bogusławem Lindą polecacie obejrzeć.?

Lostarog

Wszystkie!
Ale tak poważnie to ja bym zaczął od Kobiety samotnej,Przypadek,Matka królów,Kroll.Psy,Psy 2,Tato,Sara,Demony wojny,Szczęśliwego Nowego Jorku,Prowokator,Quo vadis(tu szczególnie tylko dla niego warto obejrzeć),Pan Tadeusz,Haker(znakomity epizod),Czas surferów(film słaby ale Boguś komiczny),3 minuty 21:37
W reszcie zagrał lepiej lub gorzej ale to są jedne z najważniejszych!

Lostarog

"Pan Tadeusz" i "Tato". I nic więcej nie jest warte zobaczenia.

AJGOR_2

To się grubo mylisz :)

aterson

Znaczy się wiesz o moim guście więcej, niż ja sam?

AJGOR_2

Pan Tadeusz to kaszana jakich mało...

Shaker82

Bo nie strzelają, nie podpalają, nie rozbijają stu samochodów, krew się nie leje itp?
Zależy, co kto lubi. Jeden lubi Lindę w Psach, a inny w Panu Tadeuszu :)
Degustibus nen est disputandum.

AJGOR_2

nie dlatego, tylko ten film jest nudny jak flaki z olejem... co do tego jak Go lubisz widać po ocenie ;)

Shaker82

i tato jest dobry i kobieta samotna wiec mi tu nie pier... ze niema dobrego filmu z Linda :)

aterson

coś ci się gościu osoby pomyliły więc się ode mnie odstosunkuj, że tak to ujmę.... na drugi raz czytaj ze zrozumieniem bo ja nie twierdzę, że nie ma dobrych filmów z Lindą tylko kolo wyżej. Co za rasa :/

Shaker82

to nie było do ciebie a wczoraj to pisałem pod wpłwem % więc sorka :)

aterson

tak sobie pomyślałem, spoko ;)

użytkownik usunięty
AJGOR_2

Nie bo to kaszana. Przy "Ogniem i Mieczem" to jakaś parodia. Psy, Tato, Sara, Pan Tadeusz i pewnie jeszcze kilka by się znalazło.

A za rolę w Psach powinien OScara dostać.

użytkownik usunięty
AJGOR_2

Widziałeś filmy z wczesnym Lindą? Przypadek czy np. Kobieta samotna to są filmy niewarte obejrzenia? Dlaczego?

Lostarog

Ja uwielbiam Sare. Po prostu to jedyny polski film, który uwielbiam. Tato także jest wspaniałe, choć w innej tematyce, zdecydowanie poważniejszy, ciekawy także jest bardzo Psy. Dwójki nigdy nie widziałam.

Lostarog

Wszystkie. ;) A szczególnie : Tato, Sarę ,Psy, Psy2 ,Kroll, Zabić Sekala

Lostarog

Polecam spektakl tv "Monolog z lisiej jamy" - adaptacja bardzo ciekawej prozy Jerzego Pilcha. Nie jest to tak znany tytuł jak Kroll, Psy, Zabić Sekala czy Kobieta samotna, ale to bardzo ciekawa historia alkoholika, który dokonuje obrachunku ze swoim życiem. Linda w dodatku w znakomitej formie. Szkoda, że zepsuł swoje CV udziałem choćby w "I kto tu rządzi" czy "Reich", ale to i tak mistrz w swoim fachu.

agent_Utah

A gdzie znajde ten spektakl?

agent_Utah

Pozwól, że trochę ,,usprawiedliwię,, Bogusia jeśli chodzi o serial ,,I kto tu rządzi,,.Warto przeczytać wywiad Najsztuba z Lindą, on tam wyjaśnia dlaczego go wziął ( ze względów finansowych) - inaczej by go nie wziął. Sam przepraszał fanów-(wątek o lotto itp)

Lostarog

Zupełnie niedawno obejrzałam Trzy minuty. Pomijając pozytywne zaskoczenie filmem - przedziwna i chyba nietypowa rola Lindy jest tam absolutnie zachwycająca. Piękna.

Lostarog

Daj sobie człowieku spokój z "Panami Tadeuszami", "Sarami", "Quo vadis" i podobnym szytem. Ci wyżej wciskają ci kit. "Psy" są dobre, ale tylko pierwsza część.

Jest taki stary film "Magnat" i jeszcze lepsza na jego podstawie "Biała Wizytówka". Dzieło z nieznanych mi powodów pomijane. Młody Linda gra tam Bolka, syna niemieckiego arystokraty ze Śląska. Genialna rólka zapadająca w pamięć. Polecam.

Lostarog

SEZON NA LESZCZA :-) z Marianem Dziędzielem

Jonik

Jancio Wodnik polecam tez

Lostarog

Ja polecam Ci film Zabij mnie glino.

emiliano22

"Przypadek" i "Jancio Wodnik"

Lostarog

"MATKĘ KRÓLÓW" Zaorskiego,
"DANTONA" Wajdy,
"KOBIETĘ SAMOTNĄ" Holland,
"PRZYPADEK" Kieślowskiego,
"W ZAWIESZENIU" Krzystka,
"WSZYSTKO, CO NAJWAŻNIEJSZE" Glińskiego,
"TATO" Ślesickiego,
"PANA TADEUSZA" Wajdy.

Nieźle, jak na rzekomo aktora jednej roli tj. psa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones