Bogusław Linda

8,1
64 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusław Linda

no p. Bogusiu, wielki szacun że się Pan nie sprzedał jak inni. Trwanie przy własnych przekonaniach świadczy o wartości człowieka, a nie prostytuowanie się jak niejaki Maciej Stuhr srający we własne gniazdo.

Pseudoautochton

Szacunek Panie Bogusławie. Chociaż jeden aktor z jajami i zasadami.

Pawuloniasty

Boguś chciał zagrać w "Pokłosiu"

http://www.pudelek.pl/artykul/45755/to_linda_mial_zagrac_w_poklosiu_o_co_poszlo/

Pseudoautochton

Odmówił bo wcześniej grał ubeka.Patrząc jak opluwany zaszczuwany jest Maciej Stuhr można łatwo sobie wyobrazić że Linda byłby lżony i niszczony dwa razy mocniej dlatego odmówił.

Predator10

osiołku, słyszałeś z jakich powodów Linda nie przyjął roli czy powtarzasz dyrdymały zasłyszane pokątnie

Pseudoautochton

Powiedział że przyczyn ideologicznych i postawił kropkę.A pojęcie "przyczyny ideologiczne" ma wiele znaczeń.

Pseudoautochton

Przepraszam, ale czy aby na pewno aktor czyli człowiek do wynajęcia jest od prezentowania własnych poglądów aktualnie graną rolą ? Czy to jego sprawa prywatna, bo jakoś mi się te dwa wątki rozbiegają.

Aleksandra45_1

jeśli się go ktoś pyta nie ma prawa odpowiedzieć?

Pseudoautochton

Ma prawo naturalnie, ale nie jest tak, że ktoś dajmy na to grający Stalina musi prezentować takie poglądy! To byłoby niedorzeczne. Aktor wykonuje swój zawód niekoniecznie utożsamiając się z postacią. Rozmawiać o roli to rozmawiać o roli a nie o aktorze i jego prywatnych poglądach. Ludzie!

Aleksandra45_1

A B.Linda to co F.Mauer ? Nie rozśmieszajcie mnie:))

Aleksandra45_1

Widzisz nie rozumiesz pojęcia przyzwoitości, do póki go nie zrozumiesz nie pojmiesz tego.

Pseudoautochton

cóż nie sądzę abyś był (była) tą osobą, która jest w stanie oceniać czy coś rozumiem czy nie, to że się nie zgadzamy w pewnej kwestii nie daje podstaw do oceniania, wybacz ale to dość...dziecinne. Nie będę prowadziła dyskusji na takim poziomie.Adieu:))

Aleksandra45_1

Krzyż na drogę.

Aleksandra45_1

on nie zaprezentowal swoich pogladow tylko podal to jako przyczyne odmowienia
http://www.youtube.com/watch?v=lVovuqzAlb4
szacun dla Lindy

Pseudoautochton

"- Mówi się na mieście, że jesteście pokłóceni, bo odmówiłeś grania w filmie 'Pokłosie'.
B. L.: Chciałem tu sprostować, bo to internet powiedział, czyli skłamał po prostu. To nie jest prawda, to jest totalna bzdura. Myśmy, owszem, mieli swoje problemy, ale to raczej film zrezygnował ze mnie a nie odwrotnie.

[...]

B.L.: To nie jest prawda, że zrezygnowałem z filmu, broń Boże, w dodatku tym bardziej z powodów politycznych. Uważam to za totalny idiotyzm. Uważam, że podstawowym kryterium w ocenie aktora jet wartość scenariusza a nie wartości polityczne w scenariuszu. To się zaczyna robić idiotyczne w tym kraju.
- No a ten scenariusz był dobry...
B.L.: To jest jeden z najlepszych scenariuszy Władka. Nie widziałem filmu, ale scenariusz jest jednym z jego najlepszych scenariuszy.
- No to co teraz zrobimy? Jesteś bohaterem portalu fronda.pl...
B.L.: No właśnie. Ja prostuję w tej chwili. Patrioci! NIe bierzcie mnie za przykład! Nie nadaję się. [...] Nie wpisujcie mnie w trend, proszę..."

Całość można obejrzeć tutaj ---> http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103089,12944149,Linda___Patrioci__Nie_bierzcie_mnie_ za_przyklad__Nie.html?v=1&obxx=12944149#opinions

I tu śmiesz coś pisać o przyzwoitości, kłamco?

ajli

Kłamco? dobrze się czujesz? palce szybsze od rozumku, wytłumaczę ci to łopatologicznie, przy odrobinie szczęścia może pojmiesz.
Linda powiedział, że odmówił zagrania w "Pokłosiu" ze względów ideologicznych (w TVP), tutaj zdementował że nie pokłócił się z Pasikowskim - czujesz różnicę mikro rozumku? To że teraz opowiada o tym że go nie chcieli - po prostu spanikował i wymiękł.
Że nie chce aby brać z niego przykładu - ma swoje powody, łagodzi ton swojej wypowiedzi bo będąc kojarzonym z prawą stroną nie dostanie już żadnej roli w lewicowym świecie filmu.
Tomcio zrozumiał?

Pseudoautochton

Ano kłamco, kłamco. Jak sie coś twierdzi nalezy mieć DOWÓD. Słyszałes w życiu tak trudne słowo? "Linda powiedział, że odmówił zagrania w "Pokłosiu"..." - to TY tak twierdzisz. Aktor natomiast coś wręcz przeciwnego. Ja na podparcie swojej tezy dałem link do odpowiedniego materiału wideo. Ty - słowa, słowa, słowa. "Spanikował", "wymiękł", "łagodzi ton". Nie ma jak teorie sPiSkowe bez jakiegokolwiek dowodu. Kogoś mi to przypomina. Rzecz jasna - jeśli udowodnisz swoje twierdzenia - przeproszę. Bo na razie to zbladłeś, kolego, i robisz bokami.

ajli

widzę że muszę tracić czas bo jakiś młokos nie umie używać Google: http://www.tvp.pl/vod/audycje/kultura/kocham-kino/wideo/28102012-2305/8739886 "poróżniliśmy się ideologicznie przy tym (przy Pokłosiu) i nasze drogi musiały się w tym momencie rozejść"
Przeproś, zamilknij i nie próbuj wywijać kota ogonem że to nie znaczy tego co znaczy.
aha używaj więcej Google także w szukaniu informacji, bo Agora i ITI uwstecznia, pamiętaj o tym.

Pseudoautochton

"poróżniliśmy się ideologicznie przy tym i nasze drogi musiały się w tym momencie rozejść"

Jeżeli to ma oznaczać, że, cytuję: "Odmówił zagrania w "Pokłosiu" ze względów ideologicznych" to znaczy, że, jak to u prawiczków bywa, musisz koniecznie nauczyc się korzystania z mózgu, pajacu. No ale to może być trudne.

ajli

We wszystkich wątkach będziesz bełkotać?

GhostDeath

W ani jednym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones