Bogusław Linda

8,1
64 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusław Linda

Witam, szukam pewnego filmu. Jedna z glownych rol gral Linda, pamietam tyle, ze Linda byl chory
(albo cos mial z glowa albo kulał?) przychodzil do pewnej kobiety, ktora mieszkala w dosc duzej
biedzie.. bylo sporo scen erotycznych. W zasadzie to tyle pamietam, ogladalem go dosc dawno,
pozno wieczorem w tv. Film wygladal na dosc stary, mysle, ze jeszcze nagrany za czasow PRL.
Prosze o pomoc! :)

dayman

Kobieta samotna :)

kaka8pl

dzieki, to Kobieta samotna, nie pamietam za wiele dlatego myslalem, ze tam bylo troche tych scen, nie mniej film wygladal na ciezki :) dzieki jeszcze raz, obejrze niedlugo :)

dayman

Żadnych scen erotycznych. Mam wrażenie, że chyba z Przypadkiem ci się pomyliło. No, dobra. Raz. Też mi scena. Wolę, jak gada dalej, kiedy nigdy tak dobrze się nie czuł. Poza tym to chyba jedna z lepszych ról Lindy.

użytkownik usunięty
frycio80

Chciałbym, aby Teresa Kotlarczyk lub Barbara Sass nakreciła film pod tytułem ,,Oświęcim''.

Film opowiadałby o wycieczce szkolej, która przyjeżdża do Oświęcimia na zwiedzanie. Podczas zwiedzania poznaje wiele osób, które miały rodziców, którzy zginęli tragicznie w tej zagładzie. Film działby się w 2010 roku latem. Dzisiejsze czasy pokazywałby, że młodzież zrozumiałaby, że zagłada była odległą historią, do której nie da się powrócic. Młodzi rozumieliby przewodnika, ale czasy byłby odległe. Film byłby dramatem, ale skonczyłby się nadzieją, że nigdy więcej naród żydowski nie będzie zniszczony. Młodzież pokazana byłaby w filmie naturalnie. Ludzie starsi byliby przyjemni do młodzieży. Film wyprodukowany zostałby przez TVN. Plenery byłby w Oświęcimiu, Warszawie i Błoniach.

Obsada filmu mogłaby byc taka:

Bogusław Linda - stary opowiadający narrator
Cezary Pazura - kierowca w autokarze
Arturz Żmijewski - właściciel w muzeum
Piotr Adamczyk - przewodnik
Tomasz Karolak - ojciec Kubusia
Justyna Steczkowska - ciocia Kuby
Jakub Wesołowski - starszy brat
Olga Frycz - dziewczynka z lodami
Weronika Rosati - dziewczyna z biletami
Władysław Kowalski - ojciec Kuby
Cezary Kosiński - Niemiec
Mirosław Baka - Gestapowiec
Jan Englert - organizator podróży
Maja Ostaszewska - mama Kuby
Kinga Preis - nauczycielka
Urszula Grabowska - dzieczyna na rowerze
Eryk Lubos - mieszkaniec Oświęcimia

Cała obsada i fabuła to mój wytwór fantazji (film moze nigdy nie powstac).

Niezły pomysł, nawet bardzo. Tylko wiesz tą Steczkowską zastąp jakąś inną, bo to jest śmiechu warte. TVN? Nie sadzę. Tak poza tym, szkoda, że taki film nie powstanie.

użytkownik usunięty
frycio80

A dziękuję, wiem, że moje marzenia są dobre. Nie chcę na siłę ich promowac. Poprostu zamieszczm je w chwili, kiedy powstają kolejne telenowele i seriale. Nowe filmy myślę, że zaleją nasze wyobrażenie jakimi są ,,Psy 2. Ostatnia krew'' czy też ,,Kanalia''. Wychowaliśmy się na tych produkcjach, ale nikogo to nie będzie obchodziło. Dobrze, że coś nas interesowało. Możemy o tym tutaj rozmawiac, ale nadziei nie miałbym żadnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones